výroba CD, DVD, BD, MC duplikace

 

Poskytujeme kompletní služby při výrobě všech formátů optických disků, CD-Audio, CD-ROM,  DVD a Blu-ray Disc, stále vyrábíme audiokazety.

Termíny dodání: běžně do týdne od předání kompletních bezchybných podkladů. Expresní dodání v kratším termínu je samozřejmě možné po dohodě.

Kusové zakázky: lisování nosičů do 300 ks je finančně nákladné. Jsme zařízeni i na kusové zakázky, které Vám dodáme do druhého dne.

Potisk: Díky ofsetové technologii tisku dosahuje potisk nosiče kvality fotografie. Vaší fantazii se meze nekladou, jste omezeni pouze velikostí plochy CD a DVD.

Mastery pro výrobu a data pro potisk nosiče můžete předat osobně a nebo po dohodě uložit přes internet na našem FTP serveru.

Nejste-li po zvukové stránce spokojení s Vaší hudební nahrávkou, nevěšte hlavu a využijte možností našich profesionálních masteringových studií.

Pokud nemáte potisk nosiče a tiskovin zpracován, nic se neděje, vytvoříme Vám návrh potisku dle Vašich představ v našem grafickém studiu.

Balení – kompletace z bohaté nabídky si určitě vyberete, můžete mít klasické CD a DVD boxy na 1 až 6 CD, digipacky velikosti CD nebo A 5, kartonové obálky, papírové nebo PP pošetky, atypické obaly atd.

 

Tiskoviny – standardní inlay, jednoduchý a nebo několikastránkový booklet, reklamní kartičky, letáčky, plakáty, samolepky ...

Digitalizace nahrávek: převedeme Váš zvukový záznam z jakéhokoliv nosiče do digitální podoby. Podle Vašich přestav seřadíme, sestříháme, sesadíme z různých zdrojů a samozřejmě vybrané nahrávky mohou dále projít profesionálním masteringem.

 

Dotazy: neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme na telefonu +420 235 322 919, +420 605 766 555, nebo na emailu adk@adkprague.cz, nebo napište rychlý dotaz do webového formuláře.